autentická fotografia PRED začatím cvičenia a stravovania podľa 3fit plánu
autentická fotografia PO skončení cvičenia a stravovania podľa 3fit plánu

NÁŠ PRÍBEH

AKO SA ZRODILA MYŠLIENKA 3 FIT PLÁNU?

Ahojte priatelia,

3fit plán má svoj príbeh - je to náš príbeh. :-) Je cieľom spoločného zámeru mojej rodiny žiť, vyzerať zdravšie v dnešnej mnohokrát uponáhľanej dobe.  

Ako profesionálny tréner som chcel nastaviť tréningový plán pre moju polovičku Evču, ktorá bola pár mesiacov po pôrode. Tak ako väčšina mamičiek, tak aj ona (dvojnásobná  mama) nemala čas tráviť dlhé hodiny vo fitku. Zároveň chcela "zhodiť" kilogramy, ktoré celkom prirodzene počas tehotenstva nabrala (25kg). "Celkom fuška" vravím si ... ako zaradiť cvičenie do celodenného a niekedy aj celonočného kolotoča starostlivosti o bábätko a rodinu? ... a to nie je všetko. Aby malo cvičenie úspech a prinieslo výsledky, bolo potrebné zaradiť do cvičenia aj správnu stravu. Stravu, ktorá bude chutná, zároveň jednoduchá a rýchla na prípravu, samozrejme zdravá a menej kalorická. A tu sa začal rodiť plán, ktorému sme dali názov 3fit plán.

Upravili sme recepty, podľa ktorých sme doma bežne varili, ktoré máme rokmi vyskúšané a ktoré sú neuveriteľne chutné. Evča mala za úlohu spísať všetky naše obľúbené rýchle recepty, mojou úlohou bolo upraviť ich kalorického hľadiska, vymenil som niektoré nevhodné ingrediencie, upravil množstvá a zdravý jedálniček bol na svete.

Čo sa týka tréningovej časti 3 fit plánu, zadanie od Evči znelo: cvičiť budem doma, mám maximálne pol hodinku denne, nechcem cvičiť sama a nechcem si kupovať žiadne pomôcky na cvičenie. V zmysle zadania som pre Evču spracoval 8 týždňový tréningový plán a všetky tréningy som jej nahral vo forme videa. Tréningy som tak cvičil s ňou aj keď som bol v tom čase v práci - vo fitku ... mala ma pri sebe ako motivátora z videa. Do tréningu som zaradil výlučne cviky s vlastnou váhou, pri ktorých dochádza ku komplexnému precvičeniu celého tela. Jedinú pomôcku, ktorú som v tréningu využil bol gauč v obývačke :-).

Keďže viem, že zdravý životný štýl nie je len o strave a cvičení, zaviedol som do 3fit plánu aj niektoré prvky regenerácie po cvičení. Správna regenerácia je totiž poslednou skladačkou do tejto mozaiky nazvanej "úspech".

Áno, úspech, pretože už  po mesiaci trénovania, stravovania a regenerácie sa ukázali prvé skvelé výsledky. Evču prestal bolieť chrbát, zhodila 4 kg a začala sa veľmi dobre cítiť ... po dvoch mesiacoch dodržiavania plánu zhodila celkovo 9 kg a mala stále dostatok času pre  deti, pre rodinu ako aj pre svoju prácu. Do toho všetkého stravovanie, rýchle, ľahké, chutné.  3fit plán splnil všetko čo sme chceli, všetko po čom túžila najmä Evča.

Po dvoch mesiacoch striktného režimu absolvovaného "s úsmevom na tvári" sme si boli úplne istí, že 3fit plán predstavíme aj vám vo forme videoreceptov a novo natočených tréningových videí ... všetko v jednom balíčku: jedálniček s chutnými, jednoduchými, rýchlymi a zdravými receptami, nákupný zoznam na celý týždeň, tréningový program na 2 mesiace a ešte oveľa viac.

Na záver chcem zdôrazniť, že 3fit plán je vhodný nielen pre mamičky po pôrode ale pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoju postavu ale najmä, pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť lepšie. Začnite so zmenou už dnes!

 

Váš online tréner, Juraj Vesel

 

Ihneď po zaplatení ebooku Vám pošleme ebook na Váš email. Pre platbu využívame bezpečnú platobnú bránu GoPay.

Ebook 3fit plán predávame vo formáte .PDF a má 59 strán. Na prehratie videoreceptov a videotréningov je potrebné internetové pripojenie.