REZERVUJ SI TRÉNING CEZ ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM

stiahni si aplikáciu RezervujSi.sk klient cez Obchod Play alebo App Store a zarezervuj si u nás tréning na konkrétnu hodinu alebo

CHCEŠ SI REZERVOVAŤ TERMÍN

tréningu alebo osobnej konzultácie s našim tréningovým špecialistom Jurajom Veselom

ALEBO MÁŠ AKÚKOĽVEK OTÁZKU?


NEVÁHAJ NÁS KONTAKTOVAŤ CEZ FORMULÁR NIŽŠIE

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka číslo: 27164/S. DIČ: 2024129338, IBAN: SK13 1100 0000 0029 4645 8302, Tatra banka a.s.

sleduj nás aj na facebooku

3 FIT ZÓNA

inštruktor s.r.o.

IČO: 47 871 873

Dlhá 10

974 05 Banská Bystrica

Mobil

SM - systém a EMS tréningy:
+421 948 618 727

ostatné tréningy: +421 911 921 133

E-mail

nájdeš nás TU

POVEDALI O NÁS A NAŠOM TRÉNINGU

... skutočné odporúčania, skutoční ľudia ...

Juraj je skvelý partner k ceste za lepším ja. Bol to práve on, kto mi povedal, za čím ísť pri hľadaní dobrej posilňovne, ako spoznať či je ten ktorý tréner šikovný. Juraja práca nesmierne baví a cvičenie je preňho tá najprirodzenejšia vec na svete. Nerieši prečo s cvičením začínate neskoro, nerieši prečo vyzeráte tak ako vyzeráte, skôr sa vás snaží dostať na svoju stranu a chce, aby ste aj vy zaradili šport medzi svoje aktivity. Juraj je návykový. Je tolerantný, ale pri športe neoblomný. Chce aby ste sa zlepšili a využíva nato svoju radosť z pohybu. Myslí, keď vás trénuje. Som z Bratislavy a preto som chodila do Banskej Bystrice iba raz za mesiac a cvičila som v Bratislave. Momentálne som však v zahraničí a preto využívam Jurajove videá. Presne vie, čo potrebujem. Konzultujeme spolu môj pokrok a ja v posilňovni presne viem, čo cvičiť a najmä ako. Berie do úvahy aj môj zdravotný stav a radí mi aj v otázkach stravovania. A keď sa rozhodujem, či skočím do obchodu autom, alebo na bicykli, hádajte čo vyhrá? Vždy ho mám totiž v hlave ako sa usmieva a ja viem, že keď sa ma spýta či sa hýbem aj mimo posilňovne, nebudem mu vedieť zaklamať.
Eliškapodnikateľka
... sprcha po tréningu zmyje pot, no samotný tréning zmyje stres, nervy či nepokoj.... Ďakujeme Ďuri!
Peťo M.študent
"Po p.... dobré". Veľmi zaujímavý tréning a profesionálny prístup. Vždy sa teším na tréning. Človek ráno vybúcha energiu a hneď je deň kľudnejší.
Igor Š.podnikateľ
Pohoda a kľud previazaná s odborným a profesionálnym prístupom. Individuálne prispôsobovanie schopnostiam a možnostiam trénovanej osoby.
Rasťo S.vedúci pracovník
Skvelý a vysoko profesionálny prístup personálu zaručuje vynikajúce výsledky. Oceňujem individuálny prístup a cvičenie "šité" na mieru zákazníka. K dokonalej spokojnosti klientov prispieva aj čisté, príjemné a útulné prostredie.
Marta H.štátny zamestnanec
Ďakujem obom trénerom za profesionálny prístup, skvelú atmosféru a skvelé tréningy.
Aďa S.kaderníčka
Súkromie, výsledky hovoria za všetko :-), individuálny prístup, poradenstvo
Katarína O.majiteľka plaveckého centra
Aj napriek zdravotným komplikáciám perfektne prispôsobený tréning, výborné poradenstvo, súkromie, dobrá nálada. Výborný pocit po každom tréningu.
Zuzka M.mamička na materskej dovolenke
Veľmi pekné prostredie, super prístup, čisto, súkromie, dobré výsledky, mne sa zlepšil zdravotný stav, u mňa TOP!
Iveta T.nechtový design
Príjemné prostredie, individuálny prístup. Aj zo zdravotného hľadiska, zlepšenie kondície z tréningu na tréning, na stupnici od 1 do 10 dávam 10* s hviezdičkou :-) Ďakujem
Jana L.štátny zamestnanec
Super tréning, super prístup, super atmosféra, super tréner :-) Odporúčam fakt každému,. Za výhodu považujem najmä to, že tréningy neprebiehajú v klasickom fitku, ale v samostatných priestoroch a bez verejnosti. .... a fungujú.... :-)))
Ivanaprávnička
Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom instruktora. Každý trening je pripravený na mieru. Pravidelnými tréningami a úpravou navrhovaného jedálnička sa mi podarilo schudnúť 10 kg za čo veľmi pekne ďakujem
Katarína Ž.podnikateľka
Po Jurajovom tréningu vyzivovať nestíhate. Je jedno či meškáte na tréning 15 minút ako sa stáva, ale vždy to dobehneme ... :-) Vďaka týmto tréningom som zrušil aj plánovanú operáciu ramena. Odborný prístup pre fit a zdravie.
Marek M.štatutárny zástupca