FUNKČNÉ TRÉNINGY

ČO JE FUNKČNÝ TRÉNING?

 • Pokiaľ chceš schudnúť, je to práve funkčný tréning, ktorý dokáže s tvojou postavou doslova zázraky a nielen to ...
  a to práve v kombinácii so silovým, kondičným a balančným tréningom, ktoré veľmi často v našich tréningových programoch nájdeš.
 • Pri funkčnom tréningu je do cvičenia zapojená široká škála svalov.
  Základom sú cviky, ktoré vychádzajú z bežného života. Tréningy sú zaujímavé a pestré.
 • Jedným z hlavných cieľov funkčného tréningu je zlepšiť výkon a navrátiť telu funkčnosť.
  Človek sa sústreďuje na postupné budovanie sily, vytrvalosti, rýchlosti, koordinácie. Týmto cieľom je prispôsobený celý tréning.
 • Používajú sa funkčné pohyby ako drepy, výpady, tlaky...
  a mnoho ďalších cvikov, preto žiadny tréning sa nebude opakovať a bude pre teba zaujímavý.
 • Cvičí sa s vlastnou váhou ako aj s pomôckami
  Na tréningu sa používajú také zaujímavé pomôcky ako kettlebell, TRX či balance board ... a mnoho ďalších.

AK CHCEŠ VEDIEŤ O FUNKČNOM TRÉNINGU VIAC

POMÔŽEME TI DOSTAŤ SA DO FORMY

Našim poslaním je vytvoriť tréningový ako aj stravovací režim presne na mieru, podľa toho čo chceš dosiahnuť:

 • odbúranie tuku
 • spevnenie svalstva
 • naberanie svalovej hmoty
 • zvýšenie kondície
 • odstránenie bolestí chrbtice

a vytvoriť ti príjemnú pohodu pri dosahovaní tvojich cieľov tak, aby si sa s nami dobre cítil.

VYBER SI Z NAŠICH TRÉNEROV PRE FUNKČNÝ TRÉNING

JURAJ VESEL

kliknutím zobrazíš profil trénera

KLIKNI SEM

DENISA VESELOVÁ ZAŤKOVÁ

kliknutím zobrazíš profil trénera

KLIKNI SEM

TRÉNING V SÚKROMÍ

Sme jedinečné súkromné fitko v Banskej Bystrici, v ktorom sa budeš cítiť ako doma. 3FIT ZÓNA ponúka celkom iný pohľad na trénovanie vo fitnes centre. Nespornou výhodou je súkromný tréning BEZ PRÍTOMNOSTI VEREJNOSTI len s OSOBNÝM TRÉNEROM, ktorého si môžeš vybrať.

INDIVIDUÁLNY TRÉNINGOVÝ PLÁN

OSOBNÝ TRÉNER ťa podrobí analýze, aby sme vedeli nastaviť tréning priamo na mieru. Analýza pozostáva z analýzy zdravotného stavu, z merania váhy, podkožného tuku, vnútorného tuku, svaloviny, BMI, bazálneho metabolizmu ako aj z analýzy trénovanosti na základe presne určených cvičení. Na základe uvedeného prispôsobíme tréning pre všetky vekové kategórie, od tínedžerov až po seniorov.

JEDÁLNIČEK NA MIERU

My už dávno vieme, že žiadne zázračné diéty a tabletky neexistujú. Správne nastavené stravovanie je až 70% vášho úspechu. Na základe údajov zo vstupných meraní ti zostavíme jedálniček na mieru s odporúčaným denným príjmom kalórií a s presným rozpisom jedál.

OSOBNÉ KONZULTÁCIE

Máš zdravotný problém a bojíš sa začať cvičiť? Chceš cvičiť doma ale nevieš správnu techniku cvikov? Alebo máš inú otázku ohľadne cvičenia, stravovania či celkovo zdravého životného štýlu?

Príď na osobnú konzultáciu k nášmu tréningovému špecialistovi Jurajovi Veselovi.

CHCEM SI REZERVOVAŤ TERMÍN TRÉNINGU

AK SI CHCEŠ REZERVOVAŤ TERMÍN TRÉNINGU ALEBO OSOBNÚ KONZULTÁCIU ALEBO MÁŠ AKÚKOĽVEK OTÁZKU, NAPÍŠ NÁM

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Sleduj nás aj na facebooku

POVEDALI O NÁS A NAŠOM TRÉNINGU

... skutočné odporúčania, skutoční ľudia ...

Juraj je skvelý partner k ceste za lepším ja. Bol to práve on, kto mi povedal, za čím ísť pri hľadaní dobrej posilňovne, ako spoznať či je ten ktorý tréner šikovný. Juraja práca nesmierne baví a cvičenie je preňho tá najprirodzenejšia vec na svete. Nerieši prečo s cvičením začínate neskoro, nerieši prečo vyzeráte tak ako vyzeráte, skôr sa vás snaží dostať na svoju stranu a chce, aby ste aj vy zaradili šport medzi svoje aktivity. Juraj je návykový. Je tolerantný, ale pri športe neoblomný. Chce aby ste sa zlepšili a využíva nato svoju radosť z pohybu. Myslí, keď vás trénuje. Som z Bratislavy a preto som chodila do Banskej Bystrice iba raz za mesiac a cvičila som v Bratislave. Momentálne som však v zahraničí a preto využívam Jurajove videá. Presne vie, čo potrebujem. Konzultujeme spolu môj pokrok a ja v posilňovni presne viem, čo cvičiť a najmä ako. Berie do úvahy aj môj zdravotný stav a radí mi aj v otázkach stravovania. A keď sa rozhodujem, či skočím do obchodu autom, alebo na bicykli, hádajte čo vyhrá? Vždy ho mám totiž v hlave ako sa usmieva a ja viem, že keď sa ma spýta či sa hýbem aj mimo posilňovne, nebudem mu vedieť zaklamať.
Eliškapodnikateľka
Pohoda a kľud previazaná s odborným a profesionálnym prístupom. Individuálne prispôsobovanie schopnostiam a možnostiam trénovanej osoby.
Rasťo S.vedúci pracovník
Skvelý a vysoko profesionálny prístup personálu zaručuje vynikajúce výsledky. Oceňujem individuálny prístup a cvičenie "šité" na mieru zákazníka. K dokonalej spokojnosti klientov prispieva aj čisté, príjemné a útulné prostredie.
Marta H.štátny zamestnanec
Ďakujem obom trénerom za profesionálny prístup, skvelú atmosféru a skvelé tréningy.
Aďa S.kaderníčka
Súkromie, výsledky hovoria za všetko :-), individuálny prístup, poradenstvo
Katarína O.majiteľka plaveckého centra
Aj napriek zdravotným komplikáciám perfektne prispôsobený tréning, výborné poradenstvo, súkromie, dobrá nálada. Výborný pocit po každom tréningu.
Zuzka M.mamička na materskej dovolenke
Veľmi pekné prostredie, super prístup, čisto, súkromie, dobré výsledky, mne sa zlepšil zdravotný stav, u mňa TOP!
Iveta T.nechtový design
Príjemné prostredie, individuálny prístup. Aj zo zdravotného hľadiska, zlepšenie kondície z tréningu na tréning, na stupnici od 1 do 10 dávam 10* s hviezdičkou :-) Ďakujem
Jana L.štátny zamestnanec
Super tréning, super prístup, super atmosféra, super tréner :-) Odporúčam fakt každému,. Za výhodu považujem najmä to, že tréningy neprebiehajú v klasickom fitku, ale v samostatných priestoroch a bez verejnosti. .... a fungujú.... :-)))
Ivanaprávnička
Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom instruktora. Každý trening je pripravený na mieru. Pravidelnými tréningami a úpravou navrhovaného jedálnička sa mi podarilo schudnúť 10 kg za čo veľmi pekne ďakujem
Katarína Ž.podnikateľka
Po Jurajovom tréningu vyzivovať nestíhate. Je jedno či meškáte na tréning 15 minút ako sa stáva, ale vždy to dobehneme ... :-) Vďaka týmto tréningom som zrušil aj plánovanú operáciu ramena. Odborný prístup pre fit a zdravie.
Marek M.štatutárny zástupca