TRÉNINGY

PRE

FIRMY

Inštruktori 3FIT ZÓNY vedia pre vedenie firiem či zamestnancov

  • pripraviť INDIVIDUÁLNE tréningové plány (funkčné tréningy, boxerské tréningy, tréningy sebaobrany, prípadne ich kombinácie,...)

  • pripraviť SKUPINOVÉ tréningové plány (funkčné tréningy, boxerské tréningy, tréningy sebaobrany, prípadne ich kombinácie,...)

  • ponúknuť systém ZDRAVOTNÝCH CVIČENÍ pri bolestiach chrbtice a pohybového aparátu

  • pripraviť jednodňové kurzy SEBAOBRANY napríklad pre účely TEAMBUILDINGU

a viesť tréningy priamo

  • u vás vo firme alebo

  • v našej 3FIT ZÓNE.

VHODNÉ AJ PRE TEAMBUILDING!

VYBER SI Z NAŠICH TRÉNEROV

JURAJ VESEL

kliknutím zobrazíš profil trénera

KLIKNI SEM

DENISA VESELOVÁ ZAŤKOVÁ

kliknutím zobrazíš profil trénera

KLIKNI SEM

Cenu je potrebné dohodnúť individuálne, preto nás neváhaj kontaktovať

CHCEM SI OBJEDNAŤ TERMÍN TRÉNINGU PRE FIRMU

AK SI CHCEŠ REZERVOVAŤ TERMÍN TRÉNINGU ALEBO OSOBNÚ KONZULTÁCIU ALEBO MÁŠ AKÚKOĽVEK OTÁZKU, NAPÍŠ NÁM

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Sleduj nás aj na facebooku

ČO O NÁS HOVORIA INÍ

... skutočné odporúčania, skutoční ľudia ...

Pohoda a kľud previazaná s odborným a profesionálnym prístupom. Individuálne prispôsobovanie schopnostiam a možnostiam trénovanej osoby.
Rasťo S.vedúci pracovník
Skvelý a vysoko profesionálny prístup personálu zaručuje vynikajúce výsledky. Oceňujem individuálny prístup a cvičenie "šité" na mieru zákazníka. K dokonalej spokojnosti klientov prispieva aj čisté, príjemné a útulné prostredie.
Marta H.štátny zamestnanec
Ďakujem obom trénerom za profesionálny prístup, skvelú atmosféru a skvelé tréningy.
Aďa S.kaderníčka
Súkromie, výsledky hovoria za všetko :-), individuálny prístup, poradenstvo
Katarína O.majiteľka plaveckého centra
Juraj je skvelý partner k ceste za lepším ja. Bol to práve on, kto mi povedal, za čím ísť pri hľadaní dobrej posilňovne, ako spoznať či je ten ktorý tréner šikovný. Juraja práca nesmierne baví a cvičenie je preňho tá najprirodzenejšia vec na svete. Nerieši prečo s cvičením začínate neskoro, nerieši prečo vyzeráte tak ako vyzeráte, skôr sa vás snaží dostať na svoju stranu a chce, aby ste aj vy zaradili šport medzi svoje aktivity. Juraj je návykový. Je tolerantný, ale pri športe neoblomný. Chce aby ste sa zlepšili a využíva nato svoju radosť z pohybu. Myslí, keď vás trénuje. Som z Bratislavy a preto som chodila do Banskej Bystrice iba raz za mesiac a cvičila som v Bratislave. Momentálne som však v zahraničí a preto využívam Jurajove videá. Presne vie, čo potrebujem. Konzultujeme spolu môj pokrok a ja v posilňovni presne viem, čo cvičiť a najmä ako. Berie do úvahy aj môj zdravotný stav a radí mi aj v otázkach stravovania. A keď sa rozhodujem, či skočím do obchodu autom, alebo na bicykli, hádajte čo vyhrá? Vždy ho mám totiž v hlave ako sa usmieva a ja viem, že keď sa ma spýta či sa hýbem aj mimo posilňovne, nebudem mu vedieť zaklamať.
Eliškapodnikateľka
Aj napriek zdravotným komplikáciám perfektne prispôsobený tréning, výborné poradenstvo, súkromie, dobrá nálada. Výborný pocit po každom tréningu.
Zuzka M.mamička na materskej dovolenke
Veľmi pekné prostredie, super prístup, čisto, súkromie, dobré výsledky, mne sa zlepšil zdravotný stav, u mňa TOP!
Iveta T.nechtový design
Príjemné prostredie, individuálny prístup. Aj zo zdravotného hľadiska, zlepšenie kondície z tréningu na tréning, na stupnici od 1 do 10 dávam 10* s hviezdičkou :-) Ďakujem
Jana L.štátny zamestnanec
Super tréning, super prístup, super atmosféra, super tréner :-) Odporúčam fakt každému,. Za výhodu považujem najmä to, že tréningy neprebiehajú v klasickom fitku, ale v samostatných priestoroch a bez verejnosti. .... a fungujú.... :-)))
Ivanaprávnička
Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom instruktora. Každý trening je pripravený na mieru. Pravidelnými tréningami a úpravou navrhovaného jedálnička sa mi podarilo schudnúť 10 kg za čo veľmi pekne ďakujem
Katarína Ž.podnikateľka
Po Jurajovom tréningu vyzivovať nestíhate. Je jedno či meškáte na tréning 15 minút ako sa stáva, ale vždy to dobehneme ... :-) Vďaka týmto tréningom som zrušil aj plánovanú operáciu ramena. Odborný prístup pre fit a zdravie.
Marek M.štatutárny zástupca