PREDSTAVUJEM VÁM JEDINEČNÝ ONLINE PLÁN NA CHUDNUTIE

 

V 3 krokoch Vám predstavím:

 • STRAVA

Získate odo mňa exkluzívny 7 dňový stravovací plán, ktorý súčasne obsahuje nákupný zoznam a 18 jednoduchých, chutných a zdravých videoreceptov. (autentické obrázky jedál nájdete na tejto stránke nižšie)

 • CVIČENIE

Budem Vás motivovať v cvičení tým, že odcvičím spolu s Vami všetky tréningy, ktoré som nahral vo forme videí. Jeden tréning trvá cca 30 minút a celý tréningový program 8 týždňov.

 • REGENERÁCIA

Poskytnem Vám presný návod čo je potrebné robiť po tréningu vrátane regeneračného videa s vyťahovacími cvičeniami na uvoľnenie svalového napätia po tréningu.

a ešte oveľa viac :-)

Pre koho je 3fit plán vhodný?

pre ženy vrátane žien po pôrode

pre mužov

pre ľudí, ktorí chcú krok po kroku spaľovať tuk prípadne zhodiť prebytočné kilá z problematických partií (zadok, brucho a pod.)

pre časovo vyťažených ľudí, ktorí nemajú čas chodiť do fitka

pre ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie

pre ľudí, ktorí si nechcú platiť osobného trénera

pre ľudí, ktorí chcú byť fit a lepšie sa cítiť

tréning vám zaberie len 2% času denne

Celý tréningový program som pripravil tak, aby zabral maximálne 30 minút denne, čo je len 2% vášho dňa.

potrebujete len 2 metre štvorcové miesta

Na tréning vám stačí minimálny priestor. Tréning tak môžete odmakať kdekoľvek, ... napríklad doma v obývačke, v práci alebo vonku.

nepotrebujete žiadne pomôcky na cvičenie

Tréning som nastavil tak, aby bol len z vlastnou váhou. Nepotrebujete tak žiadne špeciálne pomôcky.

tréningy sú komplexné

Pri tréningoch sa zapája väčšina svalových partií.

vysvetlím vám správnu techniku cvikov

Tá je pre kvalitný tréning kľúčová, eliminuje sa tak riziko zranenia.

jednoduchosť receptov

Recepty sú veľmi jednoduché na prípravu a z ľahko dostupných surovín.

jedlá sú veľmi chutné a zdravé

Recepty sme zostavili tak, aby v prvom rade chutili a boli pôžitkom a zároveň, aby boli nášmu zdraviu prospešné.

rýchla príprava jedla

Jednotlivé jedlá je možné pripraviť bez veľkej námahy za niekoľko minút.

nákup potravín je hračka

Pomôže vám praktický nákupný zoznam na celý týždeň.

pri každom jedle nájdete rozpis kalórií

Pri každom jedle nájdete rozpis kalórií a ich zloženie podľa sacharidov, tukov a bielkovín. Zároveň vám vysvetlíme čo sú kalórie, bazálny metabolizmus a denný energetický výdaj a prečo sú dôležité.

Absolvovaním 3 fit plánu sa naučíte:

 • variť chutne a zároveň zdravo
 • koľko a akých kalórií denne prijať, aby sa Vaša váha systematicky znižovala
 • nastaviť si svoj stravovací plán na mieru
 • čomu sa pri správnom chudnutí vyhnúť
 • cvičiť s vlastnou váhou
 • správnu techniku jednotlivých cvikov
 • čo robiť pred tréningom, čo robiť počas tréningu, čo robiť po tréningu
 • pochopíte, prečo je nevyhnutná regenerácia po tréningu
 • zažijete v praxi proces efektívneho chudnutia

3FIT plán predávame ako e-Book vo formáte PDF s aktívnymi linkami na YOUTUBE a má 59 strán. Na prehratie videoreceptov a videotréningov je potrebné internetové pripojenie.

Ihneď po zaplatení Vám pošleme 3FIT plán na Váš email. Pre platbu využívame bezpečnú platobnú bránu GoPay. Platba je možná platobnou kartou (ihneď), online bankovým prevodom (ihneď) alebo bežným bankovým prevodom (1-2 dni).

Ukážky z 3fit plánu:

pozrite si 3fit plán a až potom sa rozhodnete!

máte moju garanciu vrátenia peňazí

 

Ak si 3fit plán objednáte ešte dnes, čaká na Vás tento 

skvelý bonus

online konzultácie cez facebook správu alebo email s profesionálnym trénerom a výživovým poradcom Jurajom Veselom ZDARMA.

áno chcem využiť túto ponuku a získať 3fit plán

POZOR: k 3fit plánu získavaš aj online osobnú podporu od trénera Juraja Vesela

KTO JE JURAJ VESEL?

Moje meno je Juraj Vesel a som tvorca 3fit plánu, ktorý pomáha ľuďom chudnúť bez toho, aby museli tráviť dlhé hodiny vo fitku.

Mojim cieľom je motivovať ľudí vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a začať sa hýbať a zdravo stravovať. A to všetko bez činiek, či efektných fitnes pomôcok.

Viac o mne nájdeš TU <<<<

Koľko by vás stál takýto program, ak by ste ho chceli so mnou riešiť osobne?

Ak by ste chceli so mnou absolvovať 8 týždňový tréningový a stravovací program v mojom súkromnom fitku, kde by som sa vám intenzívne 2 mesiace venoval, stálo by vás to pomerne veľa peňazí.

Priemerná cena tréningu so mnou je 13,50 eur. Počas 8 týždňov by sme museli absolvovať až 32 tréningov, čiže 13,50 eur krát 32 je 432 eur. K tomu je potrebné pripočítať cenu jedálnička na mieru, ktorý predávam za 100 eur. Celkovo by vás vaša premena stála 532 eur. To je už dosť peňazí.

Teraz máte možnosť získať 3fit plán - balíček tréningov, stravy a regenerácie za úžasnú cenu 25 eur. Preto nepremeškajte túto príležitosť a získajte moju osobnú podporu vo forme konzultácií ZDARMA.

KEDY SI ZAČNETE PLNIŤ SVOJ SEN KEĎ NIE DNES?

3fit plán a osobne aj Juraj Vesel Vás podporí na ceste za Vašou vytúženou postavou. Nebuďte už na to sami!

S 3fit plánom získate potrebné know - how, ktoré budete na ceste za svojou víziou potrebovať.

autentická fotografia PRED začatím cvičenia a stravovania podľa 3fit plánu
autentická fotografia PO skončení cvičenia a stravovania podľa 3fit plánu

NÁŠ PRÍBEH

AKO SA ZRODILA MYŠLIENKA 3 FIT PLÁNU?

Ahojte priatelia,

3fit plán má svoj príbeh - je to náš príbeh. :-) Je cieľom spoločného zámeru mojej rodiny žiť, vyzerať zdravšie v dnešnej mnohokrát uponáhľanej dobe.  

Ako profesionálny tréner som chcel nastaviť tréningový plán pre moju polovičku Evču, ktorá bola pár mesiacov po pôrode. Tak ako väčšina mamičiek, tak aj ona (dvojnásobná  mama) nemala čas tráviť dlhé hodiny vo fitku. Zároveň chcela "zhodiť" kilogramy, ktoré celkom prirodzene počas tehotenstva nabrala (25kg). "Celkom fuška" vravím si ... ako zaradiť cvičenie do celodenného a niekedy aj celonočného kolotoča starostlivosti o bábätko a rodinu? ... a to nie je všetko. Aby malo cvičenie úspech a prinieslo výsledky, bolo potrebné zaradiť do cvičenia aj správnu stravu. Stravu, ktorá bude chutná, zároveň jednoduchá a rýchla na prípravu, samozrejme zdravá a menej kalorická. A tu sa začal rodiť plán, ktorému sme dali názov 3fit plán.

Upravili sme recepty, podľa ktorých sme doma bežne varili, ktoré máme rokmi vyskúšané a ktoré sú neuveriteľne chutné. Evča mala za úlohu spísať všetky naše obľúbené rýchle recepty, mojou úlohou bolo upraviť ich kalorického hľadiska, vymenil som niektoré nevhodné ingrediencie, upravil množstvá a zdravý jedálniček bol na svete.

Čo sa týka tréningovej časti 3 fit plánu, zadanie od Evči znelo: cvičiť budem doma, mám maximálne pol hodinku denne, nechcem cvičiť sama a nechcem si kupovať žiadne pomôcky na cvičenie. V zmysle zadania som pre Evču spracoval 8 týždňový tréningový plán a všetky tréningy som jej nahral vo forme videa. Tréningy som tak cvičil s ňou aj keď som bol v tom čase v práci - vo fitku ... mala ma pri sebe ako motivátora z videa. Do tréningu som zaradil výlučne cviky s vlastnou váhou, pri ktorých dochádza ku komplexnému precvičeniu celého tela. Jedinú pomôcku, ktorú som v tréningu využil bol gauč v obývačke :-).

Keďže viem, že zdravý životný štýl nie je len o strave a cvičení, zaviedol som do 3fit plánu aj niektoré prvky regenerácie po cvičení. Správna regenerácia je totiž poslednou skladačkou do tejto mozaiky nazvanej "úspech".

Áno, úspech, pretože už  po mesiaci trénovania, stravovania a regenerácie sa ukázali prvé skvelé výsledky. Evču prestal bolieť chrbát, zhodila 4 kg a začala sa veľmi dobre cítiť ... po dvoch mesiacoch dodržiavania plánu zhodila celkovo 9 kg a mala stále dostatok času pre  deti, pre rodinu ako aj pre svoju prácu. Do toho všetkého stravovanie, rýchle, ľahké, chutné.  3fit plán splnil všetko čo sme chceli, všetko po čom túžila najmä Evča.

Po dvoch mesiacoch striktného režimu absolvovaného "s úsmevom na tvári" sme si boli úplne istí, že 3fit plán predstavíme aj vám vo forme videoreceptov a novo natočených tréningových videí ... všetko v jednom balíčku: jedálniček s chutnými, jednoduchými, rýchlymi a zdravými receptami, nákupný zoznam na celý týždeň, tréningový program na 2 mesiace a ešte oveľa viac.

Na záver chcem zdôrazniť, že 3fit plán je vhodný nielen pre mamičky po pôrode ale pre všetkých, ktorí chcú zmeniť svoju postavu ale najmä, pre všetkých, ktorí sa chcú cítiť lepšie. Začnite so zmenou už dnes!

 

Váš online tréner, Juraj Vesel

 

Ihneď po zaplatení ebooku Vám pošleme ebook na Váš email. Pre platbu využívame bezpečnú platobnú bránu GoPay.

Ebook 3fit plán predávame vo formáte .PDF a má 59 strán. Na prehratie videoreceptov a videotréningov je potrebné internetové pripojenie.