3fitlogo.png

Zaži toto LETO vo svojej najlepšej verzii

Sme presvedčení, že tréning by mal byť nielen účinný, ale aj zábavný. Preto sme pre teba pripravili program 40 MINÚTOVKA DO PLAVIEK. Do tohto letného programu sme začlenili rôznorodé dynamické cvičenia, ktoré ťa udržia motivovaných a aj potešia. Od regeneračných techník ku intenzívnym kardiovaskulárnym cvičeniam, tento program ti poskytne široké spektrum tréningových možností.

Priprav sa na zábavu a výsledky! V programe nájdeš revolučnú vibračnú plošinu, ktorá pomáha posilňovať svaly a zlepšuje obeh. Cvičenie bude ešte efektívnejšie a ešte zábavnejšie!

S využitím LIPO lasera ti pomôžeme zbaviť sa nežiaducich tukových zásob, takže tvoje telo bude vyzerať skvele aj v tvojich obľúbených plavkách. Táto moderná technológia je bezbolestná a účinná.

Ďalej absolvuješ tréning na EMS systéme (elektrická svalová stimulácia), ktorý ti umožňí intenzívne posilňovať svaly a formovať postavu. Je to rýchly a efektívny spôsob, ako dosiahnuť skvelé výsledky.

A samozrejme, nezabúdame na funkčné tréningy, ktoré sú základom každého skvelého tréningového programu. Tieto cvičenia zlepšia tvoju stabilitu, vytrvalosť a silu – si predsa za akékoľvek letné dobrodružstvo 🙂

Pripoj sa k nášmu tréningovému programu a vychutnaj si výhody kombinácie špičkovej technológie a funkčného tréningu.

Nechaj svoje telo vplávať do tohto leta s úplne novým pocitom sebavedomia a pohody!

Balík obsahuje 2 cvičenia, 2x týždenne po dobu 5 týždňov. V balíku sú EMS tréningy, vibračná plošina, LIPO laser a funkčné tréningy. Všetko starostlivo naplánované, priamo pre teba. Cena je 199€ za balík (cena s 39% zľavou je platná do 1.7.2023).

Spýtaj sa našich trénerov, alebo sa informuj tu: info@instruktorbb.sk alebo tu: 0911 921 133

ODPORÚČANÉ ČLÁNKY

TAK POĎME NA TO

Všetko ostatné dohodneme u nás